Wypoczynek w otoczeniu gór Beskidu Wyspowego? 

Urlop w górach to świetny czas, aby odpocząć i zrelaksować się ze swoją drugą połówką, przyjaciółmi lub całą rodziną. Idealnym rozwiązaniem będzie spędzenie czasu na świeżym powietrzu, wśród przepięknych krajobrazów i dzikiej natury. Takim miejscem z pewnością będzie Beskid Wyspowy w południowej części Polski. 

Beskid Wyspowy – przepiękne krajobrazy, bogata oferta turystyczna

Beskid Wyspowy słynie z licznych odosobnionych, pojedynczych szczytów. Najwyższy z nich to Mogielica, znajdująca się 1170 m n.p.m. i zachęcająca turystów do podążania jej szlakami. Beskid Wyspowy kojarzy się również z wieloma innymi szczytami, a więc Ćwilinem, Łopieniem, Modyniem czy Jaworzem. Na szczytach często umieszczane są wieże widokowe, które są dodatkową atrakcją i świetnym punktem do obserwacji otoczenia. Liczne trasy narciarskie, atrakcyjne przełęcze, przepiękne lasy, łąki i pola to punkty charakterystyczne dla Beskidu Wyspowego. Przełęcz Rydza-Śmigłego jest jedną z najpopularniejszych przełęczy, która znajduje się między Łopieniem, a Mogielicą i jest bardzo często odwiedzana przez turystów. W naszej okolicy jest również wiele innych ciekawych i pięknych miejsc, np. Przełęcz Słopnicka, Wioska Indiańska w Szczyrzycu czy Jaskinia Zbójecka w Łopieniu.

Wypoczynek w Beskidzie Wyspowym – Rose & Spa w Słopnicach 

Nasz resort mieści się w malowniczej okolicy w Słopnicach. Miejsce to stworzyliśmy z myślą o miłośnikach przyrody, którzy nade wszystko cenią sobie prawdziwy kontakt z naturą i swobodną przestrzenią. W związku z tym teren, który wybraliśmy na lokalizację naszego obiektu Rose & Spa nie jest przypadkowy. Budynek resortu został idealnie wkomponowany w otoczenie i dzięki temu jest w pełnej jedności z przepięknym podgórskim krajobrazem województwa małopolskiego. Jego wnętrza cechują się neutralną kolorystyką, nowoczesnym wykończeniem oraz niepowtarzalną sztuką połączenia obiektu z naturą. Wiele światła i otaczająca budynek przyroda stwarzają wyjątkowy klimat i sprawiają, że z naszego resortu nie chce się wyjeżdżać. Ofertę dostosowaliśmy zarówno dla par, pojedynczych osób, jak i całych rodzin. To właśnie u nas każdy znajdzie coś dla siebie i po intensywnych górskich wędrówkach będzie mógł w pełni odpocząć, zregenerować się i nabrać sił. Ponadto serwujemy smaczne jedzenie stworzone z myślą o naszych Gościach. To idealne miejsce na odpoczynek dla ciała, ale także dla ducha. Zapraszamy na majówkę do Rose & Spa w Słopnicach koło Limanowej