O Nas

Poznaj Beskid Rose & SPA i nasze urokliwe miejsce

Beskid Rose & SPA

Beskid Rose & SPA w Słopnicach to miejsce przeznaczone dla wszystkich miłośników natury, którzy w jej otoczeniu czują się wyjątkowo.

Okolica, którą wybraliśmy na lokalizację, nie jest przypadkowa. Budynek wkomponowany jest w ogród oraz całą przyrodę wokół, dzięki czemu jest w pełnej jedności z podgórskim krajobrazem województwa małopolskiego. Kurort mieści się między Mogielicą, czyli najwyższym szczytem Beskidu Wyspowego, a Ćwilinem.

To doskonałe miejsce dla wszystkich zwolenników górskich wypraw. Po intensywnym wypadzie w góry możesz wrócić do naszego kurortu i w pełnej harmonii z naturą regenerować nie tylko ciało, ale i umysł. To połączenie, o którym wielu turystów marzy i z ogromnym zaangażowaniem szuka właśnie takiego miejsca.

Ponadto Beskid Wyspowy, w którym mieści się nasz kurort, jest bogaty w wiele innych wyjątkowych szczytów, przełęczy, miejsc i atrakcji, które warto zobaczyć.

W malowniczej miejscowości Słopnice…

Sama miejscowość Słopnice to niezwykle malowniczy i urokliwy obszar w powiecie limanowskim. W Słopnicach króluje Mogielica, najwyższy szczyt Beskidu Wyspowego, a wokół niego: trasy narciarstwa biegowego „Mogielica”, wieża widokowa na Mogielicy, trasy rowerowe, jaskinie, a także mokradła i podmokłe torfowiska.

W naszej okolicy usytuowane są również przepiękne zabytki, jak np. zabytkowy kościół p.w. św. Andrzeja Apostoła, który znajduje się na Szlaku Architektury Drewnianej, murowany dwór klasycystyczny z I. połowy XIX wieku lub park z cennym starodrzewem. Powiat limanowski, w którym mieszczą się Słopnice, to mnóstwo innych wspaniałych miejsc i atrakcji, a także urzekających pól, gór, rzek i potoków.

Beskid Rose & SPA w Słopnicach, który stworzyliśmy dla Was, cechuje się prostotą i swobodną przestrzenią. Nasze wnętrza powstały z myślą o zapewnieniu wszystkim Gościom strefy przeznaczonej na odpoczynek, relaks i kontakt z naturą.

Neutralna kolorystyka, prostota wyposażenia, nowoczesny design oraz wyjątkowa sztuka kreują niepowtarzalną harmonię. Każde pomieszczenie jest tworzone z wielkim zaangażowaniem i z myślą o komforcie naszych Gości.

We wnętrzach wszystko jest unikatem, dzięki czemu powstaje wyjątkowa atmosfera, która doskonale współgra z otoczeniem przyrody i jest w pełnej jedności z krajobrazem. U nas sztuka uzupełnia naturę, a nie konkuruje z nią, dlatego magiczny klimat można wyczuć już od pierwszych minut przebywania w Beskid Rose & Spa.

Beskid Rose & SPA – Exclusive Country Escape

Apartamenty & Pokoje

W ręce naszych Gości oddajemy kompleksowo wyposażone apartamenty, a każdy z nich posiada swój indywidualny wystrój i charakter. Ich poszczególne kolory nie narzucają się, a wręcz przeciwnie, wspaniale dopasowują się do otoczenia i razem tworzą zharmonizowaną całość, w której aż chce się przebywać i odpoczywać. To właśnie w tym miejscu uchronisz się od zgiełku miasta i codziennych obowiązków. Sprzyjające warunki pozwolą Ci ukoić nerwy, opanować stres i wrócić na właściwe tory wewnętrznego spokoju. Regeneracja umysłu oraz ciała to doskonała inwestycja w swoje zdrowie.

Wysoki standard obiektu

Salon, korytarz, łazienka – wszystkie pomieszczenia są dopracowane pod każdym względem. Dostosowane są do wspomagania wypoczynku, relaksu i regeneracji wszystkich, którzy u nas przebywają. Każdy esteta z pewnością zachwyci się naszymi wnętrzami, a obrazy, które w nich umieściliśmy, są jak przysłowiowa wiśnia na torcie. Fenomenalny kunszt ich wykonania, delikatność, a także jasny przekaz związany z poruszeniem uczuć i serca w zgodzie z naturą.

Dla dorosłych i dzieci

Nasze apartamenty przystosowane są dla osób dorosłych, jak i dla rodzin z dziećmi, które w tak malowniczej okolicy z pewnością nie będą się nudzić. Przebywając w Beskid Rose &SPA w Słopnicach decydujesz się na spokój i bliskość przyrody. To właśnie u nas możesz zorganizować sobie aktywny wypoczynek, rodzinne wakacje, romantyczny weekend we dwoje bądź urlop wśród przepięknej natury. Beskid Rose & SPA to doskonały obiekt wypoczynkowy, który sprawdzi się o każdej porze roku, bez względu na warunki pogodowe. Latem okolica zachęci Cię do skorzystania z licznych szlaków turystycznych, a zimną do uprawiania sportów zimowych.

W zgodzie z naturą

Beskid Rose & SPA to przejrzyste miejsce, gdzie duże okna wpuszczają do środka przepiękne światło, a widok na przyrodę zapiera dech w piersiach. Ta konstelacja światła jest jak nowe stworzenie, w którym człowiek odzwierciedla się jako część natury i dzięki niej może odnaleźć siebie na nowo. Wiąże się to z uczuciem odprężenia, relaksu w jedności z otoczeniem. To fenomenalne poczucie swobody i łączności z przyrodą w tym miejscu gwarantuje Gościom niepowtarzalne wrażenia z pobytu w Beskid Ros & SPA.

Do naszego Beskid Rose & SPA zapraszamy wszystkie osoby, którym marzy się odpoczynek, regeneracja i spokój w otoczeniu wspaniałych szczytów i gór. Przebywanie w pobliżu natury to niepowtarzalna relaksacja ciała, umysłu i duszy, a także złapanie mocnej dawki pozytywnej energii. To bardzo ważne, aby w codziennym życiu znaleźć czas na gruntowny odpoczynek i chwilę wytchnienia.