Wynajmij domek dla 4/6 osób w Słopnicach

Beskid Rose & SPA w Słopnicach to obiekt, który uwielbiany jest przez wszystkich miłośników natury oraz górskich wypraw. To właśnie u nas możesz rozkoszować się przepięknymi krajobrazami Beskidu Wyspowego i korzystać z jego różnorodnych możliwości. 

Domki w Słopnicach – oferta naszego obiektu 

Jako Beskid Rose & SPA regularnie poszerzamy naszą ofertę i dbamy o to, aby każdy z naszych Klientów mógł znaleźć u nas to, czego właśnie potrzebuje. Tym razem chcieliśmy poinformować Was o naszym nowym dostępnym punkcie. Domek dla 4/6 osób w Słopnicach to idealne rozwiązanie na urlopowy wyjazd z rodziną lub z przyjaciółmi. W apartamencie tym nasi Goście mają zapewniony dostęp do aneksu kuchennego, dostawki, lodówki, ogrzewania podłogowego, a także łazienki i tarasu. Nasz obiekt został przygotowany kompleksowo, dlatego wyposażyliśmy go także w stolik i krzesła, suszarkę, pościel, ręczniki oraz szlafroki. 

Apartament dla 4 – 6 osób w Beskidzie Wyspowym 

Nasz obiekt mieści się w przepięknym Beskidzie Wyspowym w województwie małopolskim. Budynek wkomponowany został między najwyższym szczytem Beskidu, a więc Mogielicą, a Ćwilinem. Podstawowa oferta domku zapewnia zakwaterowanie dla czterech osób, jednak istnieje możliwość przyjęcia jeszcze dwóch osób w atrakcyjnej cenie. Liczne udogodnienia, przepięknie wykończone wnętrza z zachowaniem neutralnej kolorystyki oraz prostoty w wyposażeniu to cechy charakterystyczne naszego punktu. Ten wyjątkowy design apartamentu dla 4/6 osób kreuje niepowtarzalną harmonię z otaczającą przyrodą. Nie sposób nie wspomnieć o licznych atrakcjach Beskidu Wyspowego, do których z pewnością trzeba zaliczyć m.in. szczyty Beskidu Wyspowego, Przełęcz Słopnicką, Stację Narciarską w Limanowej, Laskowej i Kasinie Wielkiej, Muzeum Ziemi Limanowskiej. Miejską Górę oraz Krzyż Jubileuszowy, Bazylikę Matki Boskiej Bolesnej, a także wiele innych wspaniałych miejsc czy obiektów. 

Zarezerwuj domek w Słopnicach – apartament w Beskidzie Wyspowym na 4/6 osób 

Jeśli szukasz miejsca, w którym odpoczniesz od ciągłych obowiązków, zatłoczonych i hałaśliwych ulic, zapoznaj się z ofertą Beskid Rose & SPA. Wybierz dla siebie idealne rozwiązanie na regenerację i chwilę relaksu na łonie natury. Nasz kompleks mieści się w przepięknym ogrodzie, w otoczeniu krajobrazów, które zapierają dech w piersiach. Pozwalają na nowo poznać świat przyrody. Jeśli masz pytania dotyczące naszego obiektu, okolicy lub chcesz omówić kwestie związane z procesem rezerwacji, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail lub drogą telefoniczną. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy!