Witaj na blogu Beskid Rose & SPA!

Z dumą pragniemy Wam przedstawić naszego bloga. To właśnie tutaj pragniemy tworzyć materiały o naszej działalności i dzielić się z Wami wszelkimi nowościami oraz propozycjami. Mamy nadzieję, że wpisy pomogą Wam poznać naszą firmę. Zachęcić Was do skorzystania z naszych usług noclegu w górzystej i różnorodnej miejscowości, jaką są Słopnice. Jeżeli kochasz góry, czyste powietrze i wycieczki piesze lub rowerowe — sprawimy, że zakochasz się w naszej ofercie.

W okolicy Słopnic znajdziesz pobliskie góry takie jak Mogielica, Łopień, Ćwiliń, są one doskonałymi punktami widokowymi na Beskid Wyspowy. W Limanowej możesz odwiedzić Muzeum ziemi Limanowskiej, pospacerować po rynku lub pojeździć na stoku narciarskim.

Obiekt Beskid Rose

W ofercie posiadamy wiele pokoi w świetnych cenach, w których możesz wypocząć od zgiełku miasta i zrelaksować się dzięki SPA Room! Oferujemy śniadania, możliwość zapewnienia cateringu, ogród, kompleksową obsługę naszych klientów i wiele innych. Każdy nasz pokój możesz zarezerwować online na naszej stronie internetowej, co znacząco ułatwia proces rezerwacji i sprawia, że w łatwy sposób zobaczysz dostępne terminy!

Atrakcje w Beskid Rose

Jeżeli chcesz w pełni wykorzystać potencjał okolicznych atrakcji Słopnic, to oferujemy wypożyczalnie rowerów, wypożyczalnie kijków Nordic Walking oraz wypożyczalnie hulajnóg elektrycznych! Dzięki nam nie przegapisz żadnych udogodnień w Słopnicach. Liczne szlaki oraz trasy rowerowe, skate park, stadion piłkarski, park i wiele innych. Zapraszamy po wyczerpującym i aktywnym dniu do skorzystania z naszego SPA Room. Każdy zasługuje na odpoczynek.

Zapraszamy do Beskid Rose & SPA