Wiosna nadchodzi – urlop w górach?

Wiosna to idealny czas na odpoczynek i regenerację po długiej zimie. Warto wtedy zdecydować się relaks, naładować swój organizm i wybrać urlop na łonie natury. Wiosna w górach to przepiękny okres, który wiąże się z rozkwitającymi kwiatami, drzewami i śpiewającymi ptakami. Wędrówki po górach, lasach i łąkach napawają niesamowitą energią i sprawiają, że człowiek czuje się później w pełni zrelaksowany. 

Odpoczynek w Małopolsce – urlop w górach

Beskid Wyspowy posiada całe mnóstwo atrakcji, które umilają odpoczynek wielu turystom. Zdobywanie jego kolejnych szczytów, na czele z Mogielicą, to prawdziwa frajda dla wszystkich miłośników górskich wypraw. Wieże widokowe gwarantujące przepiękne krajobrazy wokół, a także możliwość długich spacerów w wyjątkowych okolicznościach przyrody sprawiają, że człowiek jest w stanie naprawdę odpocząć. Zapierające dech w piersiach widoki, kontakt z naturą i panująca wokół cisza to coś niesamowitego dla ciała i dla ducha. 

Beskid Rose & Spa – idealne miejsce na odpoczynek po górskich wyprawach 

Nasz resort mieści się w Słopnicach, w powiecie limanowskim. Budynek został kompleksowo wyposażony, a każdy z pokoi charakteryzuje się swoim indywidualnym wystrojem i charakterem. Doskonale zsynchronizowana kolorystyka, duże okna i bliskość natury sprawiają, że w naszym resorcie w Słopnicach każdy Gość będzie w stanie w pełni wypocząć. Sprzyjające warunki pozwalają ukoić nerwy i opanować codzienny stres, który w obecnych czasach doskwiera większości z nas. Ponadto istnieje wiele możliwości górskich wypraw dostępnych w całym Beskidzie Wyspowym. Po wyczerpujących wycieczkach i spacerach można w pełnym komforcie zrelaksować się w naszej strefie spa z sauną i jacuzzi. Wymagające wędrówki, a następnie intensywny odpoczynek to idealne połączenie na reset ciała i ducha dla każdego. Jeśli zatem szukasz idealnego miejsca na urlop, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. 

Strefa relaksu dla dorosłych i dla dzieci

Nasze apartamenty zostały przystosowane dla dorosłych, jak i dla całych rodzin, które w tak malowniczym terenie z pewnością znajdą dla siebie bardzo wiele ciekawych zajęć. Po aktywnym spędzaniu czasu na łonie natury będziesz mógł naprawdę odpocząć, a Twoje dzieci nie będą się nudzić. Zapraszamy do Beskid Resort & Spa w Słopnicach!