Polska złota jesień w Beskidzie Wyspowym 

Krajobrazy Beskidu Wyspowego podczas złotej polskiej jesieni to niesamowity spektakl, który nigdy się nie znudzi. Wyjątkowe barwy opadających liści tworzą bajeczny pejzaż, który doskonale prezentuje się podczas uprawiania aktywności fizycznej, wędrówek górskich lub spacerów. Jesienne walory Beskidu Wyspowego mają w sobie coś wyjątkowego, co zachęca wielu turystów do odwiedzania naszego regionu szczególnie o tej porze roku.

Mogielica jesienią – szczyt Beskidu Wyspowego okiem turysty 

Widoki na złotą polską jesień z Mogielicy to niesamowite wrażenie, które pozostaje w pamięci na długi czas. Przepiękna panorama Beskidu Wyspowego w żółciach, pomarańczach, czerwieniach i brązach to coś wspaniałego, na co turyści czekają cały rok. Niezapomniane wrażenia oraz przepiękne zdjęcia to z pewnością pamiątka po wędrówce na Mogielicę i z samego jej szczytu. Wielu Gości wynajmujących pokoje w naszym obiekcie Beskid Rose & Spa planuje wyście na najwyższy szczyt Beskidu Wyspowego, którego celem jest kontakt z naturą i regeneracja umysłu. Jesienna aura dodatkowo sprzyja takim wędrówkom, po których warto kompleksowo odpocząć w naszym resorcie w Słopnicach koło Limanowej. 

Wypoczynek z dała od miejskiego zgiełku, czyli apartamenty w Beskid Rose & Spa w Słopnicach koło Limanowej

W naszym obiekcie każdy miłośnik natury i niesamowitej harmonii z przyrodą znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecamy nasze kompleksowo wyposażone apartamenty, wśród których dużą popularnością cieszy się m.in. Superior room 23 dostosowany w podstawowej wersji dla dwóch osób. W Superior room 23 dostępna jest łazienka, dostawka, pościel, ręczniki, stolik i krzesła, suszarka, szafa na ubrania, szlafroki oraz TV. Czyste i pachnące wnętrza zachęcają do spędzania relaksującego czasu po intensywnych wędrówkach górskich szlakiem szczytów Beskidu Wyspowego. W ofercie posiadamy także wiele innych ciekawych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Gości. Jeśli marzysz o odpoczynku na łonie natury, wśród przepięknych krajobrazów i komfortowych apartamentów, doskonale trafiłeś. Nasz obiekt położony w malowniczej krainie na południu Polski to gwarancja wysokich standardów oraz miłej i rodzinnej atmosfery. Przekonaj się sam! Zapraszamy!