Pobyt w górach – zapraszamy do Beskidu Wyspowego na wypoczynek

Kochasz góry? Nie wyobrażasz sobie urlopu bez aktywności fizycznej? Beskid Rose & SPA to miejsce, które zapewni Ci bardzo łatwy dostęp do okolicznych szczytów takich jak Mogielica, Łopień, Ćwiliń lub Modyń. Beskid Wyspowy jest urokliwym regionem, który sprawi, że zapomnisz o codziennym zgiełku, a pozwolisz sobie na aktywny wypoczynek. Swoboda, przestrzeń, czyste powietrze i wspaniałe widoki to tylko część walorów, które czekają Cię w Beskidzie Wyspowym. Daj sobie chwilę wytchnienia i zarezerwuj pokój w Beskid Rose & SPA.

Beskid Rose & SPA – pokój w Słopnicach

W naszym obiekcie oferujemy pokoje o różnorodnych standardach. Ich wyposażenie sprawi, że znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz. Dodatkowo nasz budynek to idealne miejsce na wypoczynek dla rodzin lub grupy przyjaciół ze względu na duży ogród z możliwością grilla oraz leżakami do opalania.

Co więcej, pobliska okolica oferuje dużo miejsc do zwiedzania. Na wymienione wcześniej góry prowadzą szlaki turystyczne lub rowerowe. Każda trasa jest inna i cechuje się niesamowitymi wrażeniami. Jeżeli potrzebujesz dodatkowego sprzętu, znajdziesz u nas rowery na wynajem lub kijki do Nordic Walking, które również możesz wypożyczyć.

Recepcja i rezerwacja online

Wiemy jak ważne jest usprawnienie procesu rezerwacji miejsc, dlatego posiadamy właśny system rezerwacji online oraz funkcjonująca recepcję. Nie zwlekaj i zamów pokój dla siebie, chętnie doradzimy Ci przy wyborze odpowiedniego pokoju podczas kontaktu telefonicznego bądź mailowego.