Magia Świąt Bożego Narodzenia w Beskidzie Wyspowym

Święta Bożego Narodzenia mają w sobie niezwykłą magię i niepowtarzalny klimat. To taki okres w roku, w którym większość z nas spędza miłe chwile w rodzinnym gronie, delektując się spokojem, wspólnym czasem oraz tradycyjnym kolędowaniem. W ostatnich latach dużą popularnością cieszy się wynajmowanie obiektów, w których można w przepięknym otoczeniu świętować ten czas z najbliższymi. 

Tradycyjne Święta Bożego Narodzenia w Beskidzie Wyspowym 

Okres Świąt Bożego Narodzenia wiąże się z wieloma tradycjami, szczególnie na południu Polski. To właśnie u nas w Beskidzie Wyspowym przywiązujemy dużą wagę do spędzania tradycyjnych polskich świąt, dlatego nie może zabraknąć ubierania choinki, zdobienia domów ozdobami świątecznymi, wieczerzy wigilijnej, na której pojawia się 12 potraw, pustego miejsca przy stole wigilijnym, wspólnego śpiewanie kolęd i pastorałek, a także wkładania sianka pod stół. To tylko kilka podstawowych zwyczajów, które w południowej części Polski cieszą się dużym uznaniem. 

Poczuj magię świąt w górach, czyli świąteczny pobyt w Beskid Rose & Spa 

Jeśli szukasz idealnego miejsca z klimatem, które doskonale sprawdzi się podczas wspólnego świętowania z rodziną i najbliższymi, zarezerwuj pobyt w naszym obiekcie w dniach 23-27.12.2022. Oferujemy wygodny nocleg, duży salon z kominkiem idealny do wspólnego spędzania czasu, w pełni wyposażoną kuchnię, Strefę Rozrywki, w której nie zabraknie gier planszowych, gier karcianych, stołu do ping-ponga, a także Strefę SPA z suchą sauną oraz wanną z hydromasażem. To właśnie w naszym obiekcie w Słopnicach możesz spędzić wspaniałe chwile z najbliższymi, poczuć magię świąt oraz niesamowity kontakt z otaczającą naturą. Nasz kurort to idealny wybór dla wszystkich miłośników klimatycznych wnętrz oraz otaczającej przyrody. Budynek jest idealnie wkomponowany w otaczający podgórski krajobraz województwa małopolskiego. Zima w naszej okolicy to nie tylko wiele możliwości związanych z aktywnością fizyczną, ale także niesamowite widoki, które zapierają dech w piersiach. Przekonaj się sam i spędź tegoroczne Święta Bożego Narodzenia w naszym obiekcie Beskid Rose & Spa. Zapraszamy do kontaktu!