Letnie wyprawy na Mogielicę

Lato ma w sobie niesamowity urok i jest świetnym motorem napędowym do działania z nową energią. Wiele osób wykorzystuje ten czas właśnie na ruch oraz oderwanie się od codzienności. Wędrówki w górach to częsty wybór miłośników lasów, łąk i pięknych widoków. W Beskidzie Wyspowym z pewnością każdy znajdzie ukojenie od codziennego zgiełku i oczyści głowę z natłoku myśli. 

Ciepłe, letnie dni w Beskidzie Wyspowym 

Południe Polski charakteryzuje się przepięknymi krajobrazami. To właśnie tutaj umieszczone są wieże widokowe, dzięki którym możesz zaobserwować otaczającą Cię naturę. Ponadto znajduje się również wiele ciekawych i pięknych miejsc na spacery, wędrówki czy jazdę rowerem. W okolicy swój wolny czas mogą spędzać zarówno dorośli, jak i dzieci. Dla każdego znajdzie się z pewnością całe mnóstwo niezapomnianych atrakcji. Zwolennicy górskich wypraw często wybierają się szlakami prowadzącymi na Mogielicę, Łopień czy Ćwilin. Wśród licznych atrakcji nie sposób nie wspomnieć o akcji turystycznej „Odkryj Beskid Wyspowy”, która ma całe grono swoich miłośników. 

Odpoczynek po aktywnym czasie na łonie natury 

Spędzając czas na wędrówkach i spacerach w Beskidzie Wyspowym, z pewnością każdy będzie miał ochotę nieco odpocząć. Doskonałym rozwiązaniem będzie zarezerwowanie naszego obiektu Beskid Rose & Spa, w którym po intensywnym przebywaniu na łonie natury w pełni odpoczniesz i zregenerujesz swoje ciało oraz umysł. 

Beskid Rose & Spa – idealne miejsce dla miłośników natury 

Nasz Beskid Rose & Spa został stworzony z myślą o wszystkich, którzy uwielbiają prostotę i swobodną przestrzeń w otoczeniu niesamowitej przyrody. Wnętrza naszego budynku zaaranżowaliśmy w taki sposób, aby z przyrodą tworzyły niepowtarzalną harmonię. Odpowiednio dopasowana kolorystyka, światło, a także prosty i nowoczesny design sprawia, że możesz w pełni zrelaksować się po aktywnym czasie na zewnątrz. W swojej ofercie posiadamy SPA Room, w którym do dyspozycji każdy z naszych Gości będzie miał saunę, jacuzzi oraz strefę komfortu, a po takim relaksie będzie mógł wrócić do swojego pokoju i napawać się otaczającą przyrodą oraz panującym spokojem. Jeśli szukasz idealnego miejsca na regenerację ciała i ducha, zapraszamy do Beskid Rose & Spa, w którym zatroszczymy się o Ciebie w sposób holistyczny. Do zobaczenia!