Jesienny pobyt w Beskidzie Wyspowym

Jesień to wyjątkowa pora roku. Jej początki wiążą się zazwyczaj z piękną, słoneczną pogodą i niesamowitymi widokami. Nie sposób nie wspomnieć o walorach krajobrazowych jesieni w Beskidzie Wyspowym. Nasza okolica w tym czasie to kolorowe morze drzew w odcieniach czerwieni, złota, żółci i brązów. To fenomenalny obraz, który nigdy się nie znudzi. 

Jesienne wędrówki najpopularniejszymi trasami Beskidu Wyspowego 

Jesienne podróże to doskonały pomysł dla wszystkich miłośników przyrody, która po gorącym lecie zupełnie zmienia swój wygląd. Lasy w kolorach żółtych, czerwonych, pomarańczowych i brązowych robią niesamowite wrażenie, a wędrówki wokół takich widoków napawają optymizmem. Przyczyniają się do zregenerowania i odpoczynku od codziennych obowiązków. W Beskidzie Wyspowym możesz udać się na wycieczkę na Mogielicę, czyli najwyższy szczyt Beskidu Wyspowego, ale także na Ćwilin, Łopień, Modyń, Śnieżnicę, Jaworz czy Sałasz. Ponadto oprócz górskich wypraw możesz odwiedzić wiele innych znanych i lubianych miejsc oraz obiektów.

Niedaleko Słopnic znajduje się Limanowa, czyli miasto, które również zachęca dużą ilością ciekawych propozycji na zwiedzanie. Znajdziesz tam m.in. Muzeum Ziemi Limanowskiej, Stację Narciarską Limanowa-Ski, Miejską Górę oraz Krzyż Jubileuszowy. Nasza okolica może poszczycić się także wieloma innymi atrakcjami, wśród których warto wspomnieć m.in. o Górze Paproć, Przełęczy Słopnickiej, Wiosce indiańskiej w Szczyrzycu, Opactwie Ojców Cystersów w Szczyrzycu z XIII wieku, Pijalni Wód Mineralnych w Szczawie, Jaskini Zbójeckiej w Łopieniu, a także niesamowitych budowlach ze Szlaku Architektury Drewnianej. 

Nocleg w Beskidzie Wyspowym – Beskid Rose & SPA w Słopnicach 

Po licznych górskich wędrówkach i podróżach po Beskidzie Wyspowym doskonałym rozwiązaniem będzie wygodny nocleg w klimatycznym miejscu. W naszym obiekcie w Słopnicach zapewniamy kompleksowo wyposażone apartamenty, a każdy z nich posiada swój indywidualny wystrój i klimat. Lekka kolorystyka, nowoczesny design oraz niesamowite otoczenie przyrody sprawiają, że w naszym kurorcie każdy może zregenerować nie tylko ciało, ale i umysł. Wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku w pomieszczeniach, które zostały przez nas dopracowane pod każdym względem to świetny pomysł nie tylko podczas okresu wakacyjnego, ale przez cały rok. Jeśli masz pytania dotyczące naszych obiektów lub okolicy, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail lub telefonicznie. Chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania.