Atrakcyjne oferty na pobyt w Beskid Rose & SPA

Twoim wymarzonym miejscem na odpoczynek jest przytulny resort w otoczeniu przepięknych i malowniczych krajobrazów? Beskid Rose & Spa to idealne miejsce, w którym oprócz wysokich standardów znajdziesz także miłą i kulturalną obsługę, wyśmienite jedzenie, a także niesamowite widoki. Polska złota jesień w naszym obiekcie to z pewnością najlepsza z możliwych decyzji, ponieważ Beskid Wyspowy, a więc obszar, w którym mieszczą się nasze apartamenty, szczególnie jesienią ma w sobie niesamowity urok. 

Nocleg w Beskidzie Wyspowym – atrakcyjne ceny, szeroka oferta 

Beskid Rose & Spa to miejsce, w którym możesz odpocząć od miejskiego hałasu czy codziennych obowiązków. Nasze apartamenty zostały tak przygotowane, aby swoją pozytywną aurą zachęcać naszych Gości do relaksu, odpoczynku i podziwiania zakątków przyrody. Pokoje są kompleksowo wyposażone, a każdy z nich posiada swój indywidualny wystrój oraz charakter. Nowoczesne i jednocześnie przytulne powierzchnie są świetną opcją na odpoczynek i spędzenie czasu w samotności lub w gronie najbliższych. Posiadamy wiele dostępnych opcji noclegowych, dlatego u nas mile widziane są zarówno rodzinne pobyty, jak i samodzielne wyjazdy.

Wysoki standard obiektu zachęca naszych Gości do ponownego odwiedzania i korzystania z naszych różnorodnych atrakcji, wśród których nie mogło zabraknąć Spa Room, a w nim do dyspozycji m.in.: sauna, jacuzzi, strefa relaksu, prysznic oraz toaleta. Nie sposób nie wspomnieć o przepysznych śniadaniach oraz możliwych obiadokolacjach, które smakują równie doskonale. To wszystko dopełnione jest zapierającymi dech w piersiach widokami z okien na polską złotą jesień. Już sama sceneria z budynku robi wrażenie, a skorzystanie z opcji spacerów, górskich wędrówek czy różnych aktywności fizycznych, to coś niesamowitego. Nasza szeroka oferta dostępna jest w bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach, a to tym bardziej zachęca do skorzystania z dostępnych możliwości naszego resortu. 

Zapoznaj się z naszą ofertą noclegów w Słopnicach koło Limanowej 

Jeśli jesteś zainteresowany noclegiem w Beskid Rose & Spa, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej, a także wiadomość e-mail, SMS lub drogą telefoniczną. Chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania i szczegółowo przedstawimy naszą ofertę.